GlobalDAT™ - Global Direct Access Trading

GlobalDAT™ Level II obchodování

Základní popis systému:

GlobalDAT Level II Trading

GlobalDAT™ je jedinečná chráněná technologie, která spojuje hlavní evropské, americké burzy a ECN k obchodovaní s akciemi v jedné společné aplikaci. Každý uživatel má možnost vidět quotes (Level I a II), trasu objednávek přes Market Makery a přímé napojení na ECN a burzy, vidět stavy objednávek, zisky a ztráty, cash-flow, spojené s dynamickými grafy a účetním managementem vše v reálném čase. Pro uživatele se připravuje klientská aplikace psaná v jeho/jejím rodném jazyce.

GlobalDAT™ využil technologií Sun Micro, Oracle, Cisco, Hyperfeed, a AT&T aby zajistil super rychlé doručení quote a provedení objednávek. Díky práci s různými Clearingovými agenturami zajistí GlobalDAT™ kompletní portfolio management na každé burze včetně převodu měn a zúčtování dodávky.

GlobalDAT™ je výkonnostně rozšiřitelný program přizpůsobivý nesčetným burzám. Tím, že je GlobalDAT™ založen na architektonickém systému je schopný se adaptovat na každý burzovní protokol a přitom zachovává integritu systému. Díky spolupráci s makléři celého světa je v systému GlobalDAT™ v současné době implementováno sedm API rozhraní pro připojení různých burz. Jednotlivci, instituce a makléři mohou využít této technologie přes webové stránky.

Dokumentace:

Následující kompletní „GlobalDAT™ Uživatelský manuál“ a základní „GlobalDAT™ Technický popis“ jsou dostupné v PDF formátu, včetně prezentace systému zpracované v Microsoft Powerpointu:

Ukázky:

Prosím podívejte se na následující ukázky z GlobalDAT™ aplikace pro lepší představu o zpracování klientské aplikace.